Entry List

Sail No. Crew Club
ESP ESP 2702 ALICIA FRAS and Maria Gonzalez
MLT MLT 2715 ANTONIA  SCHULTHEIS and VICTORIA SCHULTHEIS
ARG ARG 2566 Clara Videla and Sofia Videla YC Argentino (YCA)
GER GER 2503 SARAH SPRINGER and Pia Speckle
CAN CAN 2595 FRASER BUCK and ZACH SPICER Royal Vancouver YC
GBR GBR 2826 EWAN LUKE and ZAC BLOMELEY Llandudno SC, Rydal Penrhos SC
HKG HKG 2613 KARRIE CLARK and Penelope Martin ABERDEEN BOAT CLUB, ABERDEEN BOAT CLUB, Hong Kong
HKG HKG 2655 MALO KENNISH and ANATOLE MARTIN ABERDEEN BOAT CLUB, Hong Kong
GBR GBR 2816 Henry Jameson and Toby Atherton HISC, Gurnard SC
GER GER 2158 Felix Neszvecsko and MAX KOERNER Münchener Yachtclub, Muenchner Yachtclub
GBR GBR 2479 liam schiess and Niall Schiess hayling island
GER GER 2093 Loui Mueller and Celly Mueller Berliner YC
HKG HKG 2525 LEWIS CLARK and Dylan Richards ABERDEEN BOAT CLUB, ABERDEEN BOAT CLUB, Hong Kong
GBR GBR 2229 Hannah Roberts-Straw and Jessica Nelson
ARG ARG 2575 Ignacio Hermida Llavallol and Maximiliano Krajl YC Argentino (YCA)
ARG ARG 2570 Jose Rother and Juan Manuel Campos YC Argentino (YCA)
GER GER 2535 ELISA GROENER and Carolina Bergmann Berliner YC
GBR GBR 2332 Toby Cope and Robert Richardson Carsington SC
GER GER 2638 Lisa Maria Rausch and Eva Marie Becker Wind und Welle, Kieler Yachtclub
GBR GBR 2787 EWAN WILSON and FINLEY ARMSTRONG Wormit Boating Club
GER GER 2315 BEN HEINRICH and Carolina Horlbeck KYC Kieler Yachtclub, LYC
SWE SWE 2527 Alice Moss and Alice Borslöv Lerums Segelsällskap, GKSS
ITA ITA 2622 GIOVANNI BOLETTI and NICOLA TORCHIO SOCIETA' CANOTTIERI GARDA SALO'
GBR GBR 2788 Freddie peters and Louis Johnson hayling island
GER GER 2259 Ella-Sofia Rissanen and Zoe Coers Düsseldorfer Yachtclub e.V., SKBUE
GBR GBR 2694 CHARLOTTE GORDON and Hanna Brant
NED NED 2227 Loïc Wilschut and Emma Siewers WSV Hoorn
GER GER 2656 Florian Steuerer and Moritz Fiebig Augsburger Segler Club
GBR GBR 2539 Luke GRIBBIN and Ewan GRIBBIN Paignton SC
GER GER 2504 Laila Möbius and Emelie Hesse Herrschinger Segelclub, Seebrucker Regatta Verein
SWE SWE 2793 MARIUS WESTERLIND and TBA TBA
GER GER 2801 VALENTIN MUELLER and Ole Ulrich
FRA FRA 2116 RAPHAEL THOISY and Tristan Berthier
GBR GBR 2230 Maggie Rickman and Nancy Rickman HISC
FRA FRA 14 Aristide GIROU and noah chauvin CNBPP
CZE CZE 2278 Matěj Vítovec and Martin Krsička YC CERE
CZE CZE 2283 Michal Krsicka and Lukas Krsicka
GBR GBR 2304 Emma James and Tamsyn Hills Parkstone YC, saltash sailing club
NOR NOR 2319 Emilie Andersen Dahl and Maren Edland Kongelig Norsk Seilforening
NOR NOR 2641 Pia Andersen Dahl and Nora Edland Kongelig Norsk Seilforening
NOR NOR 2662 Mathias Berthet and Alexander Franks-Penty Kongelig Norsk Seilforening, Asker Seilforening
GBR GBR 1902 Elodie Edwards and Amy Bale Pwllheli, SCYC / Pwllheli
GBR GBR 2235 Phoebe Le Marquand and Maddy Kirk Rutland SC
GER GER 2823 Jonas Schupp and MORITZ HAGENMEYER Diessner Segel Club
GER GER 2797 PHILIPP WROBEL and Julian Haunschild Segler Verein Staad SVS, Münchner YC (MYC)
ESP ESP 2717 YOEL HERNANDEZ and JULIO ALONSO ORTEGA REAL CLUB NAUTICO DE GRAN CANARIA
GER GER 2812 ELENA KRUPP and Clara Borlinghaus SVW, MYC
ESP ESP 17 PAULA BARRIO GARCIA and Elena Barrio García
EST EST 2208 MARTEN MIKK and Melvin Aasav
SWE SWE 905 Maja Hansson-Mild and Calle Leuckfeld
EST EST 2049 Kaarel Paal and Mihkel Paal
GBR GBR 2336 Charlotte Ormerod and JESSICA JOBSON Draycote Water SC, RTYC
FIN FIN 1820 Ellen Ormio and Anna Partti HSK
ITA ITA 2630 Filippo Cestari and Davide Carbonelli SOCIETA' CANOTTIERI GARDA SALO'
GER GER 2540 Lea Voigt and Justus Ernst Herrschinger Segelclub, Deutscher Touring Yachtclub (DTYC)
GER GER 2256 Katharina Schwachhofer and Elena Stoltze Yachtclub Radolfzell e.V,, Yachtclub Radolfzell e.V.
FIN FIN 2031 Ville Korhonen and Robin Berner Brändö Seglare
EST EST 2050 Jasper Rufus Rytövaara and Tobias Reiter Tallinn Yachtclub
SWE SWE 1749 Linus Lindquist and Linus Berglund TABK, Royal Swedish YC
EST EST 1375 Madis Mik and Martin Mik
FIN FIN 2537 Edvard Bremer and Otto Schneider BS, MP
FRA FRA 2276 Manon Pennaneach and Enora Percheron
CZE CZE 2279 JAROSLAV  CERMAK  and PETR KOSTAL
GBR GBR 2432 Caitlin Webster and Dani Middleton Kings College, Taunton, saltash sailing club
GBR GBR 2796 Sam Cooper and Simon Hall Leigh & Lowton SC
FRA FRA 2361 Juliette Berthier and Marie Devoize CNBPP
GBR GBR 2343 Isabelle Fellows and Anna Sturrock
FIN FIN 2809 Sissi Seppala and Siiri Danielsson BS
GER GER 965 MORITZ DORAU and RIKO ROCKENBAUCH Segelverein Schluchsee, Ruderclub Rastatt
GER GER 2098 Finn Walter and Marcus Borlinghaus Münchner YC (MYC)
GBR GBR 2381 IAIN BIRD and Anna Rowe HISC
DEN DEN 2810 Frederik Fomsgaard and Mads Fuglbjerg Aarhus SC
SWE SWE 2806 Hannah Maurer and HANNA  IREBJöRK Royal Swedish YC
ESP ESP 1773 SUSANA HURTADO GUTIERREZ and CARLOTA GARCIA FERNANDEZ REAL CLUB MARITIMO SANTANDER, CLUB NAUTICO BOYA 14
ESP ESP 2725 Quicorras Urios Salinas and Filippo Binetti Pozzi Real Club Náutico de Valencia
GBR GBR 2203 Hattie Rogers and Pippa Cropley Royal Lymington YC
FRA FRA 17 JACQUIN Pol and LOIC TISSIER
DEN DEN 2363 JENS-CHRISTIAN DEHN-TOFTEHøJ and JENS-PHILIP DEHN-TOFTEHøJ
GBR GBR 2347 FREYA BLACK and Millie Aldridge
FIN FIN 846 Leevi Airola and Atte Airola HSK
FIN FIN 550 Onni Hinskala and iivari Heickell
FRA FRA 4 REVIL Théo and GUEVEL Gautier CVAN
FRA FRA 3 Benjamin Jaffrezic and Léo Chauvel CNBPP
DEN DEN 2697 Josefine Nøjgaard and ELLEN SCHOUW NIELSON Aarhus SC
FIN FIN 2544 Emma Grönblom and Belinda Ehrnrooth Helsingfors Segelsällskap
FRA FRA 733 Gaétan de Kat and Thomas Lepère CNBPP
ITA ITA 2800 MICHELLE WAINK and Claudia Gambarin circolo vela gargnano
NED NED 2349 Lars Postma and Pim Schep
FIN FIN 2035 Lucas Karlemo and Catharina Sandman ESF, NJK
ITA ITA 2708 Vittoria Santi and Isabella D’Ambrosa SCGS
NED NED 1025 nynke verwoerd and annabel wickel kzc
ISV ISV 2560 SARAH HARDEE and ben Rosenberg Great Northern Skiff Squad
HUN HUN 2764 David Ralovich and Bence Badar
NED NED 2484 DOLF HENDRIKSEN and Wiebrand De Vos
NED NED 2554 Tess Wilschut and Femke van den Berg
GBR GBR 1818 Lauren Discombe and Sophie Dorrington
GER GER 2508 Tobi Matern and Joram Flaig Flensburger Segel-Club e.V.
HUN HUN 2488 Balint Kocsis and András Pavlik
GER GER 1862 FELIX HOFFMANN and Phillip Hadamczik Berliner YC
ISV ISV 2562 TAYLOR HASSON and Steven Hardee St Croix YC
RUS RUS 10 Vasilii Andreev and Leonid Pushev
SWE SWE 2805 Martina Carlsson and Amanda Ljunggren Lerums Segelsällskap, Marstrands Segelsällskap
GER GER 2536 Maru Scheel and Freya Feilcke
GER GER 1384 Lukas Kleinow and Tim Henrik SEIB Berliner YC
FIN FIN 1501 Sissel von Schoultz and HELMI PETTAY
FIN FIN 2154 Lotta Virtanen and ELLEN SAHLSTROM
RUS RUS 18 Elena Obedzinskaia and Polina Nizhnikova krestovskii ostrov
FIN FIN 58 Saara Soikkeli and Ester von Weissenberg MP, HSS
ISV ISV 2563 Atlee Kohl and Chris Bateman
HUN HUN 2534 Abel Lászlófy and Botond Petrányi
RUS RUS 0 Victoria Liksanova and Polina Pereshivkina
RUS RUS 2719 dimon Lazdin and Dmitrii Araslanov krestovskii ostrov
FIN FIN 2032 Walter Wahlroos and Pii Wahlroos
FIN FIN 2156 Jakob Eklund and Juho Kotiranta
HUN HUN 2760 Máté Jeney and Arthur Jonghe Spartacus SC
GER GER 2246 FINN THUN and Luk Thun Wind und Welle
GER GER 2505 Christoph Winkelhausen and Rickmer Lenk Yacht-Club Langenargen e.V., Württembergischer Yachtclub e.V.
GER GER 2542 JOHANNA VON FORSTNER and Marla Schneekloth Kieler Yachtclub
GBR GBR 2329 FERGUS FOX and HARRY FOX
POL POL 2426 Magdalena Chyla and Natalia Zdanowicz Nauticus YC Olsztyn
GBR GBR 2289 Pierce Harris and ALFIE COGGER Windermere School
GER GER 2541 Ole Christian Lüsch and Antonius Arzt See- und Segelsportverein Rostock, Segelclub Gothia
GER GER 2036 Carl Temming and Rasmus Fischer
CAN CAN 2690 ZOE ROOSEN and Anna Morineau Royal St. Lawrence YC, Royal St-Lawrence YC
CAN CAN 2669 Georgia Phillips and Henrik Parker Royal Vancouver YC
RUS RUS 2636 Daniil Usachev and Vladimir Loginov
DEN DEN 2374 Mads Witzke and Victor Ladefoged KDY
RUS RUS 2827 semyon maltsev and Roman Grankin krestovskii ostrov
CAN CAN 2293 Eric Lyall and Andrew Moreno Royal Vancouver YC